< návrat zpět

Fórum


Téma: Bonusové vrcholy rss

Zaslal/a icon 22.6.2016 18:32

mblahaNavrhl jsem první bonusový vrchol na Madeiře, který rychle prošel schválením, byl zveřejněn a má nyní kupodivu již 4 evidované výstupy. Následně jsem navrhl další, tentokráte z Irska. Na tento návrh nebylo vůbec nijak reagováno. Chtěl bych se tedy pozeptat na proceduru schvalování a případně na specifikaci toho co je od bonusového vrcholu očekáváno. Já to chápu tak (díky požadované fotodokumentaci a popisu), že bonusový vrchol vnese trochu zajímavého na stránky, které se tím obohatí a aktualizují. Bonusový vrchol by asi neměl mít výraznější vliv na pořadí. Pár bych jich ještě letos poslal, ale nevím zda to není zbytečná práce, když nepochopením věci nenaplním očekávání (viz vrchol z Wicklow).


icon #000094
Martin Nadymáček
Určitě to není zbytečná práce. Pokud budou splněny podmínky v pravdlech, vrcholy budou přidány a dodatečně i započteny výtupy. Samozřejmě pokud mail s návrhem na vrchol přijde do 30 dnů od výstupu.

Nechci nás nijak omlouvat, vymlouvat se. Uznávám máte pravdu. Věci kolem M100 se protohují. Ať už to je vyhodnocení vašich výstupů, či schvalování vrcholů, nebo cokoli jiného. Věc se má tak, že jsme si za poslední měsíc neměli čas spolu s kolegou na M100 sednout. Za posledních 14 dnů mám osobně 40 přesčasových hodin v práci, kde trávím i víkendy. Bohužel teď nemám ani dostatek času na svoji rodinu, koníčky a tím pádem ani na M100.

Jediné co mohu slíbit je to, že se do toho opět obujeme, jakomile to bude časově jen trochu možné.
icon #000095
mblaha
Chápu vytíženost, ale druhý bonusový vrchol z Irska jsem posílal 20. 5. a znovu se na něj dotazoval 1. 6. Mezitím se mi standardně načítají normální vrcholy a nevěděl jsem tedy jak to těmi bonusovými je...díky.