Registrace do závodu

Uživatelské jméno může obsahovat pouze písmena (A-Z), tečku (.) a pomlčku (-). Nepoužívejte diakritiku a speciální znaky. Maximální délka je 24 znaků. E-mailová adresa je povinná.

Pohlaví Žena Muž
Kategorie Hobby Sport
V souboji reprezentuji Čechy Moravu Souboje se neúčastním       Volba účasti v souboji Čechy vs. Morava - viz v menu SOUBOJ
Jméno
Příjmení
Narozen/a
Ulice
Město
PSČ
Země
Uživatelské jméno Slouží pro přihlášení na web závodu. Používejte pouze písmena a číslice bez speciálních znaků a mezer!
Heslo
Heslo (kontrola)

Telefon
E-mail
Informační e-maily zasílat informační e-maily
Poznámka
Kontrola captcha

Podmínky

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ: Pořadatel závodu M100, SK-JIMM z.s., prohlašuje, že veškeré osobní údaje zadané při registraci do závodu, jsou považovány za přísně důvěrné a jejich zpracování se řídí zákonem 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. V žádném případě neposkytujeme tyto informace třetí straně.

AUTORSKÁ PRÁVA: © Copyright 2013-2018, www.m100.cz & www.sk-jimm.cz a jednotliví autoři. Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího souhlasu zapsaného spolku SK-JIMM, nebo jednotlivých autorů článků či fotografií, je zakázána jakákoli další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli materiálu nebo části materiálu povahy textové nebo obrazové, zveřejněného na stránkách www.m100.cz, a to včetně šíření prostřednictvím elektronické pošty, SMS a MMS zpráv.