Kategorie: Aktuality

Předání cen těm nejlepším závodníkům za rok 2017

Předání cen těm nejlepším závodníkům za rok 2017Krásný sobotní den plný sluníčka a pohody jsme začali společným výstupem na Velký Javorník. Od Garden Restaurant ve Frenštátu pod Radhoštěm jsme vyrazili chvíli po deváté v šesti lidech na vrchol. Za hodinku a deset minut se již kocháme výhledem z rozhledny na Velkém Javorníku. Paráda!

před cestou na vrchol
Společné foto před výstupem na Velký Javorník.

Návrat dolů, něco málo sníst a hurá připravit vše pro vyhlášení a předání cen. Pomalu se začínáme scházet a poslední tečka za rokem 2017 se blíží. Předáváme věcné ceny, diplomy, medaile a poháry. Vaše výkony i letos předčily očekávání. Potlesk? Ano! Je na místě. Gratulujeme! A to nejen těm, kteří se dostali na stupně vítězů.

část cen pro vás
Ceny pro vás.

Každým rokem nám rapidně narůstá celkový počet nastoupaných metrů nejen u vítězů jednotlivých kategorií, ale především u absolutního vítěze. Po dvou triumfech Tomáše Petera - 133 804 nastoupaných metrů v roce 2014 a 183 095 nastoupaných metrů v roce 2015, vítězi roku 2016 Rostislavu Pitříkovi s 273 205 nastoupanými metry se vlády ujal Roman Jurík, který nastoupal 381 869 výškových metrů. Chtělo by to fanfáru, což? Ta dá!!

předání putovního poháru
Rostislav Pitřík předává putovní pohár novému majiteli, vížezi roku 2017, Romunu Juríkovi.

Jsme velmi rádi, že jsme mohli vaše výkony ocenit a předat jako odměnu pár drobností. Rok 2017 je definitivně uzavřený. Děkujeme! Úplně závěrem vám přejeme mnoho pohodových kilometrů na vaší cestě.

Pořadatelský tým M100
Martin & Martin

Společné foto
Společné foto.

Společné foto
Nejlepší žena a muž roku 2017! Zdenka Kantorová a Roman Jurík.

print Formát pro tisk

Sdílej článek s přáteli

Partneři závodu

Pingu

Direct Alpine

Treking

sk-jimm