Kategorie: Aktuality

Předání cen těm nejlepším závodníkům a ohlédnutí za rokem 2016

Předání cen těm nejlepším závodníkům a ohlédnutí za rokem 2016V sobotu 11. února 2017 se uskutečnilo plánované předání cen těm nejlepším v roce 2016. Vše proběhlo v pěkných prostorách Hospůdky pod Borovou v Malenovicích. I přes to, že vás závodníků dorazilo méně, bylo to velmi příjemné posezení a povídání nejen o Mém vertikálním kilu. A nyní už k samotnému předání cen.

Rostislav Pitřík Nejlepším závodníkem v roce 2016 s obrovským náskokem byl Rostislav Pitřík, který vertikální kilo pokořil téměř třikrát (273 205 m). Nejlepší ženou byla Zdenka Kantorová, která dosáhla na metu 99 187m a o pár metrů jí podruhé utekla placka pro pokořitele vertikálního kila. Celkem čtyři závodníci pokořili vertikální kilo. Spolu s Rostislavem Pitříkem překonali bájnou metu ještě Jaroslav Pavelek, Peter Szabados a Václav Bašek.

Všichni umístění závodníci dostali ceny od našich partnerů, kterými v roce 2016 byl Treking - portál o horách a turistice, společnost Foukané izolace s.r.o.. Kromě cen od výše uvedených partnerů, jsme rozdali všem závodníkům diplomy, medaile, plakety z nerezové oceli a další drobnosti od pořadatele závodu, kterým je SK-JIMM z.s..

I neumístění závodníci neodešli s prázdnou. Každému jsme předali památeční účastnický list, se jménem a počtem nastoupených metrů. Účastnický list v elektronické podobě budeme postupně rozesílat všem závodníkům, kteří se loňského ročníku zúčastnili. Poštou zároveň odešleme ceny závodníkům, kteří se na vyhlášení nemohli dostavit.

Společné setkání 2017

A nyní ještě krátké ohlédnutí za rokem 2016 a okénko do budoucnosti roku 2017. V roce 2016 jsme poprvé uvedli novinku bonusových vrcholů. Jelikož se nám dostalo velmi dobrých ohlasů, budou bonusové vrcholy součástí i ročníku 2017 a budeme se těšit na vaše další vrcholy do této kategorie. Při této příležitosti bychom chtěli vyzvednout práci s články bonusových vrcholů Veroniky Drtilové, za což si vysloužila speciální cenu od našeho partnera Treking. Přidali jsme i spoustu vrcholů v naší republice a to jak v Čechách, tak i na Moravě.

Letošní novinkou jsou „Výzvy“. Výzvy budou celkem čtyři a zveřejňovat je budeme postupně, ale vždy s dostatečným předstihem. Výzva číslo jedna? První pokořitel a pokořitelka vertikálního kila 2017. Ano, speciálním dresem odměníme prvního muže i ženu, kteří jako první pokoří sto tisíc výškových metrů. Stejně tak i další výzvy budou o podobně zajímavé ceny. Poslední novinku, kterou bychom chtěli dnes představit je účastnická medaile. Tu obdrží každý závodník, který na své konto připíše alespoň 1000 nastoupaných metrů. Medaile si budete moci vyzvednout na setkáních v průběhu roku, nebo na závěrečném vyhlášení ročníku 2017.

Společné setkání 2017

Závěrem bychom chtěli poděkovat ještě všem lidem, kteří nám zaslali články, fotografie nebo své nápady. Především pak Lukáši Podolákovi, Petru Smejkalovi, Veronice Drtilové a Martině Morkesové. Děkujeme! Úplně závěrem vám přejeme mnoho pohodových kilometrů na vaší cestě.

Pořadatelský tým M100
Martin & Martin

print Formát pro tisk

Sdílej článek s přáteli

Partneři závodu

Pingu

Direct Alpine

Treking

sk-jimm