Kategorie: Aktuality

Pár vět k přelomu roků 2016/2017

Pár vět k přelomu roků 2016/2017Milí příznivci vertikálního kila. Máme pro vás pár informací-vět, ale než se k nim dostaneme, chtěli bychom vám poděkovat za vaši přízeň v uplynulém roce a do toho nového 2017 vám všem popřát především hodně zdraví, štěstí, lásky a sportovních úspěchů. Moje vertikální kilo 2016 je datumově již minulostí, ale stále ještě probíhá vyhodnocování vašich výstupů, které můžete zasílat až do 5. ledna 2017. Je pravdou, že jsme v roce 2016 vše honili na poslední chvíli. Neměli jsme během podzimu dostatek času, abychom se mohli závodu naplno věnovat.

Nemá cenu se na nic vymlouvat, stejně by nám nikdo nevěřil. Přijměte prosím tedy alespoň naši velkou omluvu, za naši podzimní neaktivitu. Vaše trasy co nejdříve vyhodnotíme, abychom dospěli ke zdárnému konci a mohli uveřejnit oficiální výsledky roku 2016.

Musíme říci, že jsme také přemýšleli, zda by z důvodu nedostatku času neměl být uplynulý ročník tím posledním. Na druhou stranu jsme si ale řekli, že kdo nic nedělá, nic nepokazí. Moje vertikální kilo bude tedy pokračovat i nadále dle stejných pravidel jako v roce 2016.

Budeme velmi rádi, pokud nám zachováte přízeň. Moje vertikální kilo je přece jen závod jediný svého druhu v České republice a hlavním důvodem pořádání této akce a vzniku celého projektu bylo motto smysluplného trávení volného času, dětí, mládeže a i nás dospělých. Doufáme, že váš volný čas v tomto duchu náležitě využijete i v roce 2017.

Martin & Martin

FOTO: Rozhledna Velký Kosíř.

print Formát pro tisk

Sdílej článek s přáteli

Partneři závodu

Pingu

Direct Alpine

Treking

sk-jimm