Kategorie: Aktuality

Jak zasílat vaše výstupy

V roce 2016 jsme během vyhodnocování vašich tras narazili na pár věcí, které bychom s vaší pomocí chtěli v roce 2017 změnit. Vše podstatné se dočtete po rozkliknutí v článku. Věříme, že nám budete nápomocni a ulehčíte nám vyhodnocování vašich výstupů. Děkujeme.

1/ Velmi často jsme se potýkali s e-maily, které obsahovali i 20-40 tras.
Takto zaslané trasy velmi brzdí naši práci, protože ne každý den můžeme sedět dvě hodiny u počítače, abychom všechny trasy v e-mailu vyhodnotili. Proto tento e-mail přeskočíme a necháme na den, kdy se mu budeme moci časově věnovat. Dochází tak ke zpoždění a nemožnosti přepsání datumu aktualizace, i když je po uvedeném datu řada e-mailů vyřízená.

Prosíme zasílejte v jednom e-mailu maximálně 3 trasy.


2/ Soubor výstupu nemá ve svém názvu datum výstupu.
Takovéto soubory musíme vkládat do další aplikace, ve které zjišťujeme, kdy jste na vrcholu byli, což má za následek větší časovou náročnost vyhodnocení. Následně tak za daný časový úsek vyhodnotíme méně výstupů.

Prosíme zasílejte své trasy tak, aby bylo z názvu souboru patrné, kdy k výstupu došlo. Například 3-ledna2017. Jakákoli forma, ze které vyčteme datum výstupu nám pomůže. Pokud uvedete i vrchol, například takto 2017_01_03_Lysá hora, bude to pro nás další zjednodušení.


DĚKUJEME!

print Formát pro tisk

Sdílej článek s přáteli

Partneři závodu

Pingu

Direct Alpine

Treking

sk-jimm