Kategorie: Aktuality

Informace k ročníku 2016

Milí sportovní nadšenci, fanoušci turistiky a zdravého soutěžení v M100. Pomalu ale jistě se blíží konec roku a s ním i konec letošního závodu. O tom, že to bude napínavé do poslední chvilky již teď není pochyb, což není pro nikoho z vás žádnou novinkou. My bychom vám ale rádi přednesli jednu, která se bude týkat nového ročníku 2016.

Nejzásadnější změnou bude pevně dané startovné 250 Kč. Chod závodu a ocenění nejlepších závodníků vyžaduje určité finanční prostředky a bez startovného není život závodu bohužel nadále udržitelný.

Tímto krokem samozřejmě dojde nejen ke změně pravidel pro nadcházející ročník, která však bude spíše kosmetická. Hlavní body, tedy způsob získávání a zapisování metrů, budou zachovány.

Vaše závodnické účty/karty závodníka zůstanou zachovány i do dalšího ročníku. Nebude tedy nutné se znovu registrovat - stačí do konce ledna uhradit startovné. Pokud se závodu nebudete chtít nadále účastnit, bude vaše karta závodníka smazána. Více informací najdete v pravidlech pro rok 2016, která uveřejníme na webu závodu.

Věříme, že zavedení pevného startovného neovlivní váš zájem o M100 a budeme vám i v novém ročníku vyhodnocovat vaše výstupy.

Martin a Martin.

print Formát pro tisk

Sdílej článek s přáteli

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Partneři závodu

Pingu

Direct Alpine

Treking

sk-jimm