Strana:  1 2 3 4 5   další » ... 22

PF2019

Ikdyž se to v roce 2018 nepodařilo podle našich představ, chtěli bychom vám všem alespoň touto cestou poděkovat za vaši přízeň a popřát vše nej do nového roku. Ať se vás drží zdraví, láska, pohoda, touha zdolávat další vyšší cíle a celý rok vás těší krása hor. Lovu metrů zdar, zdar, zdar ;-)

Autor: Martin Nadymáček  |  Vydáno: 1.1.2019 17:30  |  Přečteno: 864x

Závod k 1. srpnu 2018 končí

Milí závodníci, drazí přátelé a partneři M100. Bohužel vám musíme oznámit nemilou zprávu a to, že Moje vertikální kilo se v roce 2018 svého vítěze nedočká – závod k 1. srpnu 2018 pro letošní rok končí. Důvodem je velká časová náročnost, kterou je závodu třeba obětovat a momentálně ani jeden z nás není schopen se závodu věnovat. Konec jsme zvažovali již dříve, ale chtěli jsme tomu dát ještě šanci. Bohužel i cesta k samovyhodnocování vašich tras je tak trnitá, že ji nedokážeme realizovat. Ani jeden z nás není zdatným programátorem, abychom si s tímto úkolem poradili svépomoci. Museli bychom projekt zadat programátorovi a zde jsou hlavní překážkou finance, které nemáme.

Chtěli bychom vám všem poděkovat, že jste se letošního ročníku zúčastnili a věřili jste nám. Doufáme, že díky M100 jste zažili spoustu hezkých chvil a poznali další přátele. Jak to bude s osudem závodu dál je zatím ve hvězdách. Poslední informací je vrácení startovného. Nemáme v úmyslu se nikterak obohacovat, a proto bude vám všem startovné vráceno v plné výši na účet, ze kterého k nám dorazilo. Učiníme tak v nejbližších dnech.

S pozdravem Martin & Martin.

Autor: Martin Nadymáček  |  Vydáno: 26.7.2018 9:36  |  Přečteno: 1587x

Představujeme dalšího partnera, společnost Direct Alpine

Představujeme dalšího partnera, společnost Direct AlpineDirect Alpine s.r.o. je zcela českou společností, kde více než 95% modelů kolekce je produkována v České Republice. Direct Alpine dodává své produkty partnerům prakticky do všech evropských zemí. Zejména pak do Švýcarska, Německa a Rakouska. S oblečením značky Direct Alpine se můžete setkat i na světových trzích (např. Japonsko a Korea) a také u profesionálních členů Horské služby v České Republiky. Více najdete na webových stránkách www.directalpine.cz

Autor: Martin Nadymáček  |  Vydáno: 20.2.2018 6:36  |  Přečteno: 640x

Strana:  1 2 3 4 5   další » ... 22